Naše služby

V rámci našich služieb premeníme starosti pri zariaďovaní Vášho domova na radosť.

REalizujeme Vaše predstavy

Since 1999

3D grafický návrh a poradenstvo

Ako budú Vaše predstavy a návrhy vyzerať v skutočnosti? Naši dizajnéri Vám radi poradia a pripravia Vám trojrozmerný grafický návrh. Na obrazovke počítača tak získate dobrú predstavu o tom, ako Vaša kuchyňa, nábytková zostava, alebo kúpeľňa bude vyzerať z rôznych uhlov pohľadu. Stačí, ak si na návštevu k nám zoberiete náčrt pôdorysu Vašej kuchyne, alebo priestoru, v ktorom by mal byť nábytok umiestnený.

Obhliadka a zameranie

Zameranie priestoru, kde bude nábytok osadený, je potrebné vždy pred výrobou vymerať. Tieto služby zabezpečuje náš technický pracovník, ktorý Vám pripraví aj výkres presného rozmiestnenia rozvodov napr. pre Vašu novú kuchyňu.

Doprava a montáž

Po odsúhlasení grafického návrhu, výbere materiálov, doplnkov, cenovej ponuky, objednávky a zameraní Vám v dohodnutom čase privezieme tovar na miesto montáže, kde ho naši odborní technici vyložia a zmontujú.

Rekonštrukčné práce

Pomôžeme Vám nielen s návrhom Vašeho nového bytu, ale aj s jeho úpravami. Alebo ak chystáte rekonštrukciu Vašeho bývania, pomôžeme Vám aj s tou. Ponúkame napríklad: sadrokartonárske práce, prekládku rozvodov vody a elektriny, výmenu dlažby a podlahových krytín, obkladov v kuchyni aj kúpeľni a mnoho iného.

Zaujali Vás naše služby? Poďme spolu zrealizovať Vaše sny o dokonalom bývaní.